Uygulamalar

NanoMax® Kızılötesi Isıtma Sistemi Uygulama Görselleri

NanoMaster® olmayan kişi/kuruluşların uygulayacağı NanoMax® Kızılötesi Isıtma Sistemleri’nden şirketimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Lütfen olası mağduriyetlerin önüne geçmek için uygulayıcı kişi/kuruluşunuzdan NanoMaster® Sertifikası isteyiniz.

 

Uygulama Videosu

 

 

Konut Uygulaması

Konutların ısınma ihtiyacını en sağlıklı ve estetik şekilde çözüme kavuşturan NanoMax® Kızılötesi Isıtma Sistemi ile mevcut konutunuzun ısınma problemini hızlı bir şekilde çözüyoruz.

 

 

 

Tarihi Eser Restorasyon Uygulaması

Hiçbir müdahale (kırma, delme, borulama, vb.) yapılamayan tarihi eser statüsündeki yapılarda, restorasyon sırasında NanoMax® Kızılötesi teknolojisi kullanarak hem homojen, hem de estetik bir ısıtma sistemi kurulabilmektedir.

 

 

 

 

Kış Bahçesi Uygulaması

Isıtılması en zor yerlerden olan kış bahçeleri, çoğunlukla aşırı sıcaklıklarda çalışan ve yüksek enerji tüketen cihazlarla ısıtılan alanlardır. NanoMax® Kızılötesi teknolojisi ile, konforlu ve huzurlu bir kış bahçesine sahip olabilir, kışın burada vakit geçirirken de uzun dalga kızılötesi ışınlardan faydalanabilirsiniz. Kızılötesi ışınlar, görünür ışığın aksine camdan yansıyacağından, ısı kaynağı olan ışınlar ortama hapsolarak enerji kaybı minimuma indirilir.

 

 

Küf ve Rutubet Önleyici Uygulama

NanoMax® Kızlötesi Isı Boyası teknolojisi ile, ortamlardaki istenmeyen küf ve rutubet problemlerini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede küf ve rutubetin oluşturabileceği solunum yolu rahatsızlıklarını önlemiş olursunuz.

 

 

 

Tavan Uygulaması

NanoMax® Kızılötesi Isı Boyası teknolojisi, duvarlara ve zemine uygulandığı gibi, tavana da uygulanarak, kızılötesi ışınların homojen olarak tüm alanlara yayılmasını sağlayabilmektedir. Duvarların arasında fazla mesafe bulunan geniş alanlarda, ısıtma ihtiyacının giderilmesi sağlanır. Ayrıca pencere ve cam kapı gibi yerlerin üzerine şerit halinde uygulanan NanoMax®  Kızılötesi Isı Boyası, ısı bariyeri vazifesi görerek, ısının dışarı kaçmasını engellemektedir.

 

 

Islak Alan Uygulaması

Banyolarda ve ıslak alanlarda güvenli bir şekilde kullanılabilen NanoMax® Kızılötesi  teknolojisi, sıcak ve rutubetsiz bir ortam oluşturur. Havlupan yerine de uygulanarak, ek bir cihaz kullanımını gerektirmez. Kalorifer peteği veya havlupan için yer kaybı oluşturmadığından, ıslak alanınıza minimal ve estetik bir görünüm kazandırır.

 

 

 

Merdiven Boşluğu Uygulaması

Çoğu zaman atıl ve soğuk alanlar olan merdiven boşluklarını, NanoMax® Kızılötesi Isı Boyası ile evinizin sıcaklığında ortamlara dönüştürebilirsiniz.

 

 

 

 

SPA & Wellness Center Uygulaması

Avrupa’da birçok SPA merkezinde tüm ortamlar için ısıtma sistemi olarak NanoMax® Kızılötesi teknolojisi kullanılmaktadır. Böylelikle uzun dalga boyunda kızılötesi ışınlar ile SPA merkezlerine rahatlamak ve sağlığını iyileştirmek için gelen misafirlerin sağlığına ek bir katkıda bulunulmaktadır.

 

 

Sauna Uygulaması

Sağlığa faydaları uzun yıllardır bilinmekte olan ve birçok bilimsel çalışmaya konu olan  terapi kalitesindeki uzun dalga boyu kızılötesi ışınlara NanoMax® Kızılötesi Isı Boyası teknolojisi ile kolay ve zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.